Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 5% albo 35% podatku od dywidendy !!! za 2013

Zgłoś do moderatora
"dywidenda może zostać opodatkowana już u źródła (tzn. u spółki) i tak najprawdopodobniej będzie z spółką CEZ lub może zostać przesłana w całości i obowiązek rozliczenia się przechodzi na akcjonariuszy.

Dodatkowo jeżeli chciałby Pan skorzystać z obniżonej stawki podatku u źródła (5% zamiast 35%) to proszę o zapoznanie się z poniższymi komunikatami kdpw i dostarczenie odpowiednich dokumentów do DM BOŚ w wyznaczonych terminach."

Odpowiedź którą dostałem z biura. Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -3,14% 145,00 2022-12-06 14:45:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.