Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,58 zł , zmiana od tamtej pory: -41,65%

Re: 47,xx pln ?

Zgłoś do moderatora
Sądzę podobnie.
Myślę, że presja jest zbyt duża, więc trochę podniosą, ale nie nie za dużo. Obstawiam 0,5%. Będą zasłaniać się tarczą antyinflacyjną.
Z drugiej strony wysokie odsetki to blokowanie gospodarki (kredyty inwestycyjne). Więc to też będzie ograniczało wysokość podwyżek.
Ciekawe czy dalej ludziska będą dawać się naciągać na wyprzedaż, pod presją Covida. Zdaje się, że ten Ka-coś-tam-boom był podstawionym naganiaczem na oddawanie akcji w piątek. Sporo ludzi chyba popełniło błąd wychodząc.
Spodziewam się dalszej manipulacji i huśtawki kursu (niepewność Covida), ale do rekomendacji wg mnie dojdzie i to szybko. Przed Sylwestrem.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 5,00% 33,60 2022-05-23 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.