Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: 64,86%

Re: 463 tys. USD we Wrześniu

Zgłoś do moderatora
gdzie ty pracujesz, że takie wpisy tworzysz? cały świat ma wakacje w III kwartale i w wielu firmach NIC się w tym czasie nie dzieje. kto będzie dokonywał zakupu usługi, jak najpierw ktoś z usług na urlopie, potem z finansów, potem prawnik, a na końcu IT mówi, że jedzie na tydzień nad morze. od października wszystko (w normalnych warunkach) zaczyna się kręcić z powrotem. teraz mamy kryzys, ale firma nie sprzedaje na tyle drogich usług, by akurat na tym ktoś miał robić duże cięcia. raczej można śmiało pakować pakiety do portfela (raczej tego lonterm, żeby nie było)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR 0,99% 30,50 2023-06-05 11:37:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.