Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: 63,24%

Re: 463 tys. USD we Wrześniu

Zgłoś do moderatora
W II kw było 1130 tys. PLN zysku netto, przychody III kw wzrosły o ok 650 tys. PLN względem II, zatem oczekiwanie na zysk netto w III kw na poziomie 1,6-1,7 mln PLN jest nieracjonalne. Koszty pewnie też wzrosły o np. 300 tys., trzeba zapłacić podatek od różnicy (650 tys-300 tys) czyli - 350*19% =~ 70 tys. Zatem racjonalnie jest zakładać coś ok 1 400 tys netto w III kw, co jest świetnym rezultatem i super progresem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR -1,31% 30,20 2023-06-02 16:45:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.