Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,16 zł , zmiana od tamtej pory: -53,34%

Re: 43 zł przykładając miare poprzednich wybić, więc to dopiero start

Zgłoś do moderatora
Normalka. VLC rok temu stało ponad 100 zł także zniecierpliwionych też nie brak. Moim zdaniem zawcześnie bo spółka konsekwentnie rralizuje to co zapowiadała. Zobaczymy co przyniosą kolejne sesje? Myślę że ostatnie espi przestawi weekend, wymieni się akcjonariat i będzie się pięło z powrotem na stówę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -4,84% 15,94 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.