Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,16 zł , zmiana od tamtej pory: -49,77%

Re: 43 zł przykładając miare poprzednich wybić, więc to dopiero start

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-17 o godz. 15:42 ~Franc napisał(a):
> te +30% to całkiem normalne odreagowanie

Pierwsze szarpnięcie uwolniło zniecierpliwionych długoterminowców, którzy skorzystali by w końcu wyjść z tej zielonej perły.
Zobaczymy jak się ta akcja rozwinie w przyszłym tygodniu (-?).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 5,60% 17,16 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.