Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,65 zł , zmiana od tamtej pory: -1,20%

Re: 400 mln wynagrodzenia to już kasa!!

Zgłoś do moderatora
Problem polega na tym, iż spółka niechętnie dzieli się zyskiem z akcjonariuszami, moim zdaniem jest to typowa spółka pracownicza. Spodziewam się, że większość zysku będą chcieli skonsumować sami, poprzez extra premie, większe wynagrodzenia zasadnicze oraz dokapitalizowanie własnych spółek zależnych itd. W sumie niewiele z tego zysku zostanie pokazane w wyniku finansowym. Poza tym nie każda inwestycja to kura znosząca złote jaja - patrz umowa z Fabryką Wosku Mineralnego S.A..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM 0,00% 16,45 2020-02-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.