Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,45 zł , zmiana od tamtej pory: 41,64%

Re: 4 reaktory jadrowe i przyszlosc?

Zgłoś do moderatora
- Atom jest przyszłością naszego kraju. Spółka będzie miała jasny cel - produkcję energii i ciepła, wykorzystywaną do celów własnych, komercyjnych i komunalnych - stwierdził Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.
Dodał, że wyłączność na technologię od GE Hitachi gwarantuje im rynek w Polsce, ale nie tylko, bo plany dotyczą też innych krajów, w których Orlen ma swoje biznesy. Z wyłączności tej zwolniony jest tylko ZE PAK, należący do miliardera Zygmunta Solorza, który będzie realizował swoje plany w zakresie budowy małego atomu bezpośrednio z Synthosem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -0,85% 23,30 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.