Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,17 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 4,35? Kpina. Wszystko zależy od ING, jak bardzo są przekupni.

Zgłoś do moderatora
Myślę , że do ostatniej chwili się wahali. Tego mln. od Eastbridge mogli nie kupić poza GPW , mogli wycisnąć. Ciekawe jaka była cena. Szkoda - bo o Empiku będzie głośno. Myślę , że z pomocą Penty przejmą coś większego od siebie. Może Allegro ? Efekt synergii byłby wspaniały i obrona przed Amazonem. A co do tych maluczkich co pisałeś - jeśli elity zbyt odskoczą od ,, bazy" to zostaną zmiecione co już się poniekąd dzieje. I jak pisałem trudno będzie o bezpieczną przystań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFIEMF 0,00% 4,17 2016-07-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.