Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -2,44%

Re: [31.0.69.*] jeśli nie odwołasz kłamstw na Solarza będzie sąd

Zgłoś do moderatora
Widze ze nie przeprosiles i nadal brniesz w slepy zaulek. Masz zatem pecha. Szykuj sie na postepowanie karne i na kontakt od knf. W poniedzialek podejmuje wlasciwe dzialania. Print screeny twoich wpisow porobilem. IP spisalem.

Przy okazji poprosze o cytat gdzie wypisalem klamstwa. Masz pecha bo takich cytatow nie znajdziesz z mojej strony. Zatem mozesz kierowac pozwy cywilne i karne i robic co chcesz bo jestem w 1000% pewien ze nie znajdziesz cytatu z moim klamstwem. Dobrej nocy manipulancie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 9,09% 1,20 2021-01-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.