Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: 3,24%

Re: 30.04.2020 przy cenie akcji 2,22 było nabycie praw do dywidendy 0,31

Zgłoś do moderatora
https://www.pb.pl/kursy-deweloperow-ida-na-rekord-1108308Na giełdzie trwa hossa spółek deweloperskich. Branżowy indeks WIG-Nieruchomości jest bliski najwyższych poziomów od przeszło dekady Niemal równo roku potrzebowali giełdowi deweloperzy, by ich branżowy indeks odrobił straty wywołane przez pandemię. Po wiosenno-letniej niepewności, w listopadzie WIG-Nieruchomości ruszył mocno w górę i zyskał wówczas 13 proc. W grudniu udało się dołożyć kolejne 6,7 proc., a w styczniu 3,2 proc. Zwyżki kontynuowane są też w lutym 2021 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -3,04% 4,46 2021-04-14 12:25:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.