Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,34 zł , zmiana od tamtej pory: -11,54%

Re: 3 lata temu kurs 5 zł i debiut na GPW

Zgłoś do moderatora
No właśnie, a jaki powód. Dywidenda, dwa beciuty społek portfelowych, sukcesy Sundose i Infermedica- to są powoy to takich spadków. To są manipulacje i nic więcej.
tutaj może być -60 i plus 300 wszystko małym wolumenem, Zabawy nic nie warte i tyle, Musi być normalna ilość akcji w obrocie to się to skończy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,43% 2,07 2021-09-24 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.