Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: 43,46%

Re: 3,7% - Ile wart jest Koneser?

Zgłoś do moderatora
A dlaczego nie będzie? A kto małby odaplić silnik tej RAKIETY? Nie ma chetnych, co widac doskonale po wolumenie obrotów. Drobnica jest zapakowana i czeka na mozliwośc sprzedazy, gdy kurs przebije 5 złotych. Zorganizowana grupa inwestorów jest zainteresowna zakupami, ale znacznie poniżej nominału, ponieważ, podobnie jak ja, uważa, że prezes ogłosi wezwanie po nominale i skupi oraz umorzy 1,6 mln akcji wydając na to ok. 8 mln złotych.
Spółka równiez nie będzie realziwoac skupu na rynku, ponieważ nie ma to sensu, chyba, że po cenach zblizonych do nominału. Jak wiecie od 16 miesięcy prezes nie kupił ani jednej akcji na rzecz spółki. Przypadek? Akcje kupuje ZGI i sprzeda je prezesowi, który, nolens volens, swoją bezczynnościa obiektywnie rzecz biorąc umozliwia ZGI zbieranie akcji poniżej nominału.
taka jest moja spekulacja.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 0,99% 6,14 2021-07-26 15:22:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.