Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 3,2,1, 3,2,1 - 10 , 3,2,1- 10

Zgłoś do moderatora
Pisząc że spodziewam sie wzrostu na 46 -48 gr wybrałem optymistyczny wariant . Mniej dobry zakładał że kurs 41 gr był lokalnym szczytem pierwszej podfali nowego impulsu , i tak własnie mnie sie wydaje , że aktualnie mamy korektę ostatniego wzrostu , potencjalny zasięg spadku to 32---35 gr . Przypominam . że Szar byłby dopiero po pierwszej fali , która dała. 58% zysku , nastepne dwie fale wzrostowe powinny byc rónie udane pod względem procentowym .Osobiscie uwazam że szeroki rynek z kończy korekte w pierwszej dekadzie lipca , po czym spodziewam sie wzrostów również na Szar-ze , o czym jestem przekonany . Przepraszam wszystkich których być może wprowadziłem w błąd swoimi optymistycznymi wpisami (z natuyr jestem optymistą ), ale jestem niemal pewny że w miesiacach letnich szczyt bedzie pobity ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SZAR -6,90% 0,14 2022-12-08 14:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.