Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -56,54%

Re: 25000 akcji przeładowanych z ręki do ręki na 2,60

Zgłoś do moderatora
Panowie się nie umawiali. Ktoś dosypywał coraz więcej gdy tylko nadstawiały się koszyki z ofertą po 2,6. Uwierz, przetestowane. To oznacza, że osoba posiadająca sporo akcji uważa, że nie zarobi czekając.

Moim zdaniem to niewesoła informacja.

Samo studio jest ciekawe i twórcze z tym, że istnieje ryzyko, że nie potrafią tego przekuć w sukces finansowy.
Nie wiem czy możemy liczyć, że Awaken Realms im w tym pomoże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 7,62% 1,13 2022-07-01 16:24:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.