Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,90 zł , zmiana od tamtej pory: 8,00%

Re: 25 lat GPW i okradania mniejszych

Zgłoś do moderatora
Oto przykład Ergisu, gdzie prezes i akcjonariusz większościowy skupili ponad 90% i chcą wycofać z GPW.
Prezes jak i akcjonariusz większościowy działali na szkodę spółki i akcjonariuszy mniejszościowych. Jak bowiem można wytłumaczyć nagły zjazd kursu akcji z 6 zł na 2 zł w ciągu 1 roku przy jednoczesnym zaprzestaniu skupu akcji własnych. Uważam również, że ci co maja duży wpływ na kurs akcji jak prezes zarząd czy podmiot większościowy, powinni mieć zakaz przejmowania spółki w wezwaniu. Jeżeli już to po cenie wartości księgowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -0,98% 45,25 2020-10-26 14:09:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.