Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 25.08.2021 również i moja skromna skarga dostąpi tego zaszczytu

Zgłoś do moderatora
Panie Premierze Morawiecki - tak się zachowuje prawdziwy mąż stanu w obliczu sytuacji w Afganistanie ( łamiącym się głosem mówi, że nie będą pomóc wszystkim, którzy pomagali brytyjskim żołnierzom ):

www.youtube.com/watch?v=kwc3z65xXqU

Ale Wy Pisowcy jak zwykle jesteście mocni w gębie - i to dodatkowo w Święto Wojska Polskiego mówicie jedno a robicie drugie!
Całe szczęście, że jednak te samoloty wysłaliście ( pewnie widząc jak postępują inne państwa czegoś się od nich przynajmniej nauczyliście ! )
Wywiad z tą polską dziennikarką z Kabulu też na pewno pomógł.

A temat IDEA BANK - i tak przegracie, nie ważne na jakim etapie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zauważyłem - cały czas dostajecie po gębie ze wszystkich stron - i powiem szczerze - wcale Was nie żałuję!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.