Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 25 000 000 zł długów- strata -466 000 zł za kw !!! - tragedia

Zgłoś do moderatora
To nie jest prawda o długu 25mln zł. Po badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta dług wynosi 22mln zł. Ale i tak tego jest za dużo. Miało być tak: 14mln zł do spłaty w zakresie rat, 1,9mln zamienione na akcje nowej emisji, 9,1 mln zł za przejęcie przedmiotu zastawu. Przedmiot zastawu został chyba przejęty, więc powinno to się znaleźć w nowych sprawozdaniach okresowych.
Jest pewna istotna kwestia : zrobiono odpis na cały zwrot VAT tak jakby był nie do odzyskania. Chodzi o kilka milionów zł za lata 2015-2017. Na razie pojawiły się niekorzystne decyzje za VAT z roku 2015. Jest odwołanie i zobaczymy co będzie w przyszłości. Sprawa nie jest jeszcze przegrana definitywnie i jest możliwe odzyskanie ponad 4 mln zł. Pierwsza rata do zapłacenia z harmonogramu przypada na koniec przyszłego roku. Jest więc czas na reformy. Zobaczcie co się dzieje z Netią? Grono potencjalnych klientów firmy może mocno wzrosnąć. Jeszcze nie ma powodów do stękania. Wszystko jest na dobrej drodze. Dopiero nie zapłacenie raty w terminie będzie problemem do niepokoju.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.