Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 55,75%

Re: 24 lutego wynik roczny

Zgłoś do moderatora
Spox panie i panowie, w cenie jest strata za 20 oraz w dalszym ciągu ryzyko braku rolowania obligow - a jak wiemy obligi skutecznie zostały zrolowane. Na dziś akcje są co najmniej niedowartościowane o połowę co z grubsza daje wycenę na poziomie NAV tj ok 1,67 aka 8 zet i tyle w temacie. Jak wrócą do normalnych prowizji i jeśli odpali Meksyk to będzie 30. Teraz po wzroscie z dołka dołków 2,2x mamy korektę realizowaną przez aktywne szorty i ułatwione trzymamie za pysk z powodu niskiej płynności. Kazdu kto ma akcje powinien zapomnieć o rzucić okiem ile zyskał za pół roku. Technicznie na tygodniowym możliwy ładny sygnał lada dzień ma15 od dołu skosi ma45. Jednym zagrożeniem byłaby totalna zwała na rynkach ale ponieważ wszyscy się jej obawiają więc jest wielce prawdopodobne że to jeszcze nie teraz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.