Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,73 zł , zmiana od tamtej pory: 12,31%

Re: 20k w plecy i nie wytrzymałem

Zgłoś do moderatora
Kupowalem od 1k do kilku k. Trochę zysysku na początku ale generalnie po 7 miesiącach ok 4k w plecy . Ale najpiękniej utopiłem na na rafako -15k bo wpadlem w panikę jak powiedział tauron do rfk ze ich olewają i życzą powodzenia .Kurs runoł panika sprzedalem po najnizszym pierwszy taki numer w mojej karierze. Miałem sprzedać do max końca lipca nie popełniłem żadnego błędu poza jednym wykończyła mnie moja chciwość. Sprzedałbym i odkupił. albo przeczekał bym kilka miesięcy i dziś byłoby 10k do przodu. Ale po Allegro widać jak czekanie potrafi być fabryką strat. Szybka sprzedaż ze stratą nieraz jest lepsza. Ten rok mam po h.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO -3,08% 39,00 2022-01-21 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.