Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 20 zł odszkodowania w 2021 a 40 zł w 2030 roku!

Zgłoś do moderatora
A Pisowców staram się nie obrażać - choć w większości kwestii odnośnie rozwoju Polski, polityki gospodarczej i międzynarodowej się oczywiście z nimi nie zgadzam. Nie mówiąc już o decyzji BFG, która przecież była konsultowana z szefem BFG i Premierem - gdyby powiedzieli, zę nie będziemy przeszkadzać IDEI wyjść na prostą szef BFG pewnie by wstrzymał przym. restr...
Tak jak mówiłem - nigdy w życiu nikt mnie tak nie oszukał i już nie oszuka - jeśli mam iść do więzienia za pisanie prawdy - to pójdę ale nie zmieni to prawdy w temacie resolution i genezy/przyczyny resolution z roku 2018 ( Plan Zdzisława ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.