Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,49%

Re: 20 zł na horyzoncie

Zgłoś do moderatora
Sprawdź sobie po 1Q P/E albo EV/Ebitda - patrząc na wskaźniki to spółka powinna kosztować ok. 25-30 a do końca roku 50 PLN - jak utrzyma tendencje wyników po 1Q20. Wskaźnik dywidendowy, który ocenia historie przy spółce podważającej swoją EBITDA s2019 jest mocno nie na miejscu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -1,20% 16,48 2021-06-21 16:44:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.