Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -43,83%
Dnia 2022-01-04 o godz. 10:45 ~Bgd napisał(a):
> Państwo, którzy byli na Walnym zarejestrowali prawie 20 mln akcji (bez Theo). Ile faktycznie mają tego nie wiemy. Z tego grona 5 nowych twarzy. Kupili by sprzedać po 5-10 groszy ? Tylko tyle chciałem powiedzieć. Każdy ma swoje przemyślenia i podejmuje decyzje na własny rachunek.

nou nejmy widziały, że przegłosują więc jełsi mieli wiecej to nie potrzebowali rejestrować więcej

IM NIZEJ TYM LEPIEJ DLA LESZCZA

Ale czy spadnie... tu muszą być miliardy zakopane

Tak czy owak im niżej tym lepiej dla leszcza

CZASSSSSS

HANDEL STOP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 3,97% 0,07 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.