Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -11,66%

Re: 20 marca gruby zdjal balona 441tysiecy akcji na 30groszy do sprzedaz

Zgłoś do moderatora
Tez minsie wydaje ze jakas blokade postawili .Teraz troche podbija moze w okolice 50 groszy i wyzej pozbieraja i wtedy dadza jakies nowe info o machlojach na akcjach.Jakies umorzenie czy cos w tym stylu.CFI chca sciagnac z gieldy.Oni tu nie maja zadnego interesu z ta gielda.Na miejscu akcjonariuszy bylbym bardzo uwazny i nie wychodzil za wczesnie.Akcji notowanych na GPW jest jedynie 27 mln i oni chca je pozbierac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI -6,37% 0,25 2022-05-25 17:00:00
2022-05-25
Wyniki finansowe
2022-05-06
Powołanie osoby nadzorującej.
2022-04-30
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.