Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,13 zł , zmiana od tamtej pory: -32,38%

Re: 2 min przed końcem sesji taki ładny komunikat.

Zgłoś do moderatora
przez 6 lat od istawy odległościowej nie uzupełniono mocy wytwórczych a wręcz je pomniejszono oze kuleje a jaworzno 3 bełchatów 9 blok orza turów nowy blok szkoda gadać wiatraki muzą być bliko dytrybucji a nie na bałtyku tylko sieć przeyłowa i magazyny energii a nabe jest spóżnione o rok co najmniej ale kierunkiem oczekiwanym przez fundusze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,66% 6,17 2022-10-03 15:23:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.