Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,13 zł , zmiana od tamtej pory: -31,24%

Re: 2 min przed końcem sesji taki ładny komunikat.

Zgłoś do moderatora
która wiadomość ta z 14 czy ta z 17 bo ta o sprzedaży udziałów funduszu hotolowego dla jacka i tego buźkę z zoliborza zaspokojeni
ich na lata bo ta o odłożeniu świadczy że drukarnia glapińskiego stoi boi już tyle wydrukowała że nie ma 3 mld dla dabrowskiego partia nieomylna boi się ulicy w maju a nieudoplności nawet 14 we wrzęśniu nie zostanie przykryta i nie potrzeba wojny aby popgodzić rukich z NRD teraz mołdawia 1 kwietnia potem .... a trolle typu adam cały czas rozbijają a puta się śmieje .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.