Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,05 zł , zmiana od tamtej pory: -58,63%

Re: 2,4 mln akcji - szok ale wymiana akcjonariatu

Zgłoś do moderatora
Nie sieje wszedłem na stooqa a tam wolumen 2,4 mln nie zmienia to faktu ze 1,2 mln to tez ponad 10% całego Ff , wiec wymiana akcjonariatu była dzisiaj widoczna . I dalej uważam citro1 ze Satis jest na początku nowej drogi. Od marca wiele dobrego się tutaj wydarzyło a pewne tematy po komunikatach widać ze są bliżej zakończenia. Dla przypomnienia mamy nowy konkretny zarząd, mamy akwizycje w nowe technologie w medycynie prowadzimy rozmowy z Amerykanami w wejście w dochodowy biznes wiec moim zdaniem Satis jest na nowej dobrej drodze - pytanie jak to wykorzysta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,00% 0,85 2021-12-09 11:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.