Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,27 zł , zmiana od tamtej pory: -65,75%

Re: -18 sprzedaje jutro i ide odrobic straty na Poltronic

Moim zdaniem , jak będziesz miał taką taktykę dalej to szybko wylecisz z giełdy ze stratą. Przede wszystkim - nie kupuje się na górkach. Musiałeś kupić drożej niż dzisiejsze minimum, skoro piszesz, że straciłeś. Jutro masz szansę powielić ten błąd na innym teoretycznie rosnącym walorze, bo kierujesz się bieżącymi emocjami i CHCIWOŚCIA. Ja kupiłam za średnia 3 zł, przy czym dzisiejsze dwa koła akcji za 8,34 nieco mi tę średnią podwyższyły z wcześniejszej 2,5 zł Mój plan dzisiaj był taki, że sprzedam jutro 2/3 akcji przy poziomie 5-6 złotych tak, aby odzyskać to co włożyłam ( i to z satysfakcjonującą nadwyżką). A resztę obserwować. I taki mój plan pozawala mi spokojnie dalej obserwować walor, bo umiem się pogodzić się z mechanizmem straty co do reszty, bo ta reszta czyli 1/3 leżałaby sobie nijako jakby była pozyskana za darmo.. Tak czy owak miałabym z nich też jakiś zysk, nawet jakby zeszły do złotówki czy jeszcze niżej. I to byłoby na tyle z tzw podstaw wynikających z prostej logiki. I jeszcze raz , na koniec pytanie, zadanie do kolegi i wszystkich innych go popierających. Proste zadanie matematyczne - ILE mogę mieć w związku z tym akcji? Jeżeli nie umiesz/umiecie mi odpowiedzieć to znaczy, że powinniście spakować zabawki i w porę wyjść z tej piaskownicy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 2,89% 2,49 2021-10-22 17:04:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.