Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 73,85%

Re: 130 mln za E-bus, 225 mln Jaworzno czyli ponad 350 mln a to słusznie

Zgłoś do moderatora
Te 130 mln za e-bus, to na dzisiaj za ok. 70-80% udziałów w sp. docelowej e-bus jak już.

Autor: ~rg [31.0.34.*] 2020-01-16 23:25
 
130 mln za E-bus, 225 mln Jaworzno czyli ponad 350 mln a to

więcej niż obligacje które pozostały do spłaty. Rafako jednostkowo straci ale grupa jako całość może wyplatać się z zadłużenia które ciąży nad firmą PBG od 2015 roku. Trzeba czekać bo zaczyna się gra o przyszłość i przetrwanie a kładą na stole wszystko co mają.

adn.
Słusznie zauważone że ciąży od co najmniej od 2015r nad PBG. Wtedy totalnie antypolska kolaboracja jako narzędzie międzynarodówki lewacko-liberalnej, już dawała tylko miesiące na istnienie tej polskiej firmy (porównanie z LOT-em), która chcąc ocalić RFK wykupując kontrolny pakiet w ostatniej chwili zdeponowała go w neutralnym Cyprze. Inaczej było by po ptokach w/s obu firm. Ratunek zajął kilka lat ale jest stały progres.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG -17,82% 0,05 2021-04-07 12:57:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.