Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 84,62%

Re: 130 mln za E-bus, 225 mln Jaworzno czyli ponad 350 mln a to

Zgłoś do moderatora
Panowie nie ma co się kłócić i obrażać wszak jedziemy na tym samym wózku Jak kursów uda się pokonać 5 gr to jest szansa na wyjście ponad 10 gr z zasięgiem do 12gr w pierwszej turze( prawie rok kurs kręcił się między 10 a 12 gr) . Utrzymanie tego poziomu może dać pozytywny sygnał w dalszym terminie. Pbg dostało w 2015 jak pamiętam czas 15 lat na spłatę zadłuzenia. Minęło 5 lat więc jeszcze mają czas na spłatę, jedynie pozostaje zmiana kwot i harmonogramu i spokojne czekanie przez obligatariuszy na sprzedaż zbędnego majątku i wpływy z wypracowanych kontraktów przea Rafako. Utrata Rafako oznacza koniec grupy ale zawarte utajnione porozumienie z Państwem wg mnie daje gwarancję utrzymania PBG przy życiu ( 130 milionów od ARP za udział w E-bus). Państwo wyciąga rękę więc nie zależy im na zaoraniu spółki. Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 6,19% 0,05 2021-04-14 12:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.