Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Re: 124 mln dla spółki od SP ZOZ w Grudziądzu

Zgłoś do moderatora
Dlaczego piszesz, że "Kompletnie nie rozumiecie działalności tej spółki. Kompletnie nie rozumiecie działalności tej spółki", skoro się zgadzamy? ;)

Będą mieli duży zysk, właśnie dlatego co napisałeś - odzyskali całość b. szybko, zamiast przez lata. A to daje duże oszczędności na koszcie finansowym (nie trzeba płacić % od obligacji czy kredytów) oraz operacyjnym (nie trzeba tyle płacić za wezwania, pracowników nie potrzeba tylu itd.). Idealna sytuacja dla takiej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 0,00% 1,87 2020-09-18 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.