Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: -49,20%

Re: 124 mln dla spółki od SP ZOZ w Grudziądzu

Zgłoś do moderatora
Przypuszczalnie jest b. duży. Firmy windykacyjne (a taką de facto jest mw trade) kupują dług z dużym dyskontem, czyli za niewielki % nominału.

Zobacz sobie również na dotychczasowe przychody spółki - to klika/kilkanaście milionów na kwartał.

Ja oceniam (ale mogę się mylić), że jest to co najmniej połowa otrzymanej kwoty. Czyli zysk z tej jednej operacji znacznie przekracza całkowitą aktualną kapitalizację spółki. Kosmos.

Nic dziwnego, że opublikowali oddzielny komunikat (a właściwie dwa: ten i ten z maja).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 1,60% 1,90 2020-09-21 15:59:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.