Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Re: 124 mln dla spółki od SP ZOZ w Grudziądzu

Zgłoś do moderatora
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką należącą do grupy kapitałowej Getin Holding SA. Jesteśmy obecni na rynku od 2004 roku. Specjalizujemy się w usługach finansowych dla podmiotów działających na rynku medycznym oraz jednostek samorządu terytorialnego. Od 2007 roku jesteśmy spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecność na GPW zapewnia nam transparentność i wiarygodność.  


Oferujemy rozwiązania, które umożliwiają optymalne i efektywne zarządzanie finansami przez podmioty działające w sektorze publicznym. Skupiamy swoją aktywność między innymi na obszarze restrukturyzacji zobowiązań, finansowania inwestycji, pożyczek, finansowania należności czy leasingu finansowego.  Współpracujemy z większością szpitali i firmami świadczącymi usługi outsourcingu do szpitali, dostawcami mediów, jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi podmiotami świadczącymi usługi na rzecz sektora publicznego. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny farmaceutyczne, producenci sprzętu medycznego oraz inne przedsiębiorstwa lokalne.
Posiadamy specjalistyczną wiedzę opartą na wieloletnich kontaktach partnerskich, dzięki czemu działamy szybko i efektywnie. Systematycznie rozwijamy naszą sieć sprzedaży, by współpraca z nami była jeszcze łatwiejsza. Doświadczenie oraz znajomość potrzeb rynku pozwalają nam na pewne i bezpieczne prowadzenie działalności oraz oferowanie klientom nowoczesnych rozwiązań w pełni spełniających ich oczekiwania. Elastycznie reagujemy na zmiany w regulacjach prawnych, dostosowując do nich sposoby działania. We wszystkim, co robimy, stawiamy na profesjonalizm. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, stabilną i bezpieczną organizacją.


Jesteśmy firmą odpowiedzialną nie tylko w zakresie prowadzonych interesów. Zadania wpisane w naszą działalność obejmują również wsparcie charytatywne oraz pomoc w unowocześnianiu jednostek służby zdrowia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 0,00% 1,87 2020-09-18 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.