Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,50 zł , zmiana od tamtej pory: 37,99%

Re: 120 zł rekomendacja od BOS

Zgłoś do moderatora
Zwróć uwagę że oni szybciej działają niż inni myślą. Założę się że te negocjacje już dawno były wpisane w plan... Przypominam tylko, że teren 20 ha był szykowany już 2 lata temu. A i kredyt od EBI na kilaset milionów gdzieś sobie leży. Schemat działania PCC odbiega od schematu, który większość z nas sobie wyobraża. Oni najpierw robią później informują. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,34% 116,60 2023-01-31 17:01:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.