Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,70 zł , zmiana od tamtej pory: 38,59%

Re: 120 zł rekomendacja od BOS

Zgłoś do moderatora
w trolowanie sie nie bawie.
czytam tylko ze zrozumieniem.
ponizej masz fragment reko z bosia.
oprocz czynnikow ryzyka podali katalizatory.
o pkt 6 juz mozna zapomniec, a i dywidenda nie wiadomo czy bedzie bo inewstycja jest kosztowna i trzeba ja jakos sfinansowac.

"Katalizatory:
...
2. Wypłata ponad 8 zł dywidendy na akcję w 2022-23
...
6. Utrzymanie niskiego poziomu wydatków inwestycyjnych w okresie 2021-23
..."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,85% 116,00 2023-02-02 09:28:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.