Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,10 zł , zmiana od tamtej pory: 40,55%

Re: 120 zł rekomendacja od BOS

Zgłoś do moderatora
No tak,
tylko jak ktoś uważnie, bardzo uważnie czytał sprawozdanie, to widział ile spółka zbudowała rezerw, pod kątem gorszych czasów.
praktycznie w każdej pozycji upchnięta jest dodatkowa rezerwa.
audytorem jest mała spóła, więc nie kwestionują rezerw dużego klienta.
jest miejsce na odwracanie tych rezerw w kolejnych kwartałach czy latach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,17% 116,80 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.