Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,50 zł , zmiana od tamtej pory: 40,84%

Re: 120 zł rekomendacja od BOS

Zgłoś do moderatora
Rekomendacja BOS: Kupuj + Przeważaj, 12M EFV = 120,0 zł na akcję
EBITDA Spółki za 2021 rok może osiągnąć rekordowo wysoki poziom. W oparciu o znakomite wyniki PCC Rokity za I połowę roku i uwzględniając stosunkowo dobre perspektywy rynkowe dla polioli w II półroczu oraz poprawiające się warunki makroekonomiczne dla sody kaustycznej prognozujemy aż 575 mln zł skor. EBITDA w 2021 roku; jest to znacząco powyżej 339 mln zł skor. EBITDA za 2018 rok, która dotychczas była uznana za historyczne maksimum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,51% 117,60 2023-02-02 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.