Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: -1,12%

Re: 100 zł będzie za jaki czas?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-29 o godz. 23:29 ~Bingo napisał(a):
> Gdzie wy wszyscy byliście jak kurs był po 0,7 nawet 1 pln czy 1,5pln .A teraz różnej maści trole a zapewne animatorzy tej spółki wabią ulice i przescigaja sie z cena docelową.. Gielda to w 80% psychologia i ciekawe gdzie na tym optymizmie doprowadzą animatorzy kurs to tylko oni wiedzą .Popandemiczna hossa wchodzi w faze podniecenia także dużo czasu nie zostało


To dobra spółka i w końcu uzyska odpowiednią wartość C/WK = > 1
Na forum nie ma już jajca wiec teraz to będzie proste .... a dla nieciepłych ....
Już w poniedziałek możecie mieć przynajmniej 50 zł !!! musicie tylko złożyć zlecenia zakupu na .... 2.765 191
akcji ... plus zlecenia ukryte ... najlepiej po PKC ........... a na końcu jest właśnie 50 zł

2 765 191
https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/RNK 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 1,54% 2,64 2021-10-21 15:35:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.