Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,51%

Re: 10 milionów zysku rocznie jak zamkną sklepy heheh

Zgłoś do moderatora
znalazłem w raporcie rocznym za 2014

Dotychczasowa wieloletnia współpraca z dostawcą zdaniem Zarządu jednostki dominującej mimo znacznej wartości należności nadal wiąże się z niskim ryzykiem związanym z brakiem płatności (wysokie prawdopodobieństwo spłaty). W dniu 20.03.2013 roku Spółka dominująca uzyskała poręczenie akcjonariuszy STANMAX Co. Ltd, VERAQUES Co. Ltd. oraz WAKON INVESTMENTS Ltd. spłaty należności z tytułu zaliczek oraz innych należności powstałych w toku bieżącej działalności operacyjnej dotyczącej sprzedaży towarów w sytuacji dokonywania przez Spółkę Solar Company S.A. zwrotu tych towarów od głównego dostawcy A.P.H. Jolanta Gruszka do kwoty 100 mln złotych, co dodatkowo podnosi wiarygodność spłaty ww. kwot. 

Ale to pewnie już od dawna nieaktualne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR -0,38% 5,22 2022-05-26 16:01:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.