Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,80 zł , zmiana od tamtej pory: 35,08%

Re: 1-wszy ładunek zboża 27 lipca

Zgłoś do moderatora
Zakładam, że jako jedna z większych spółek rolnych w jakimś tam stopniu przesyła swoje produkty droga morską. Byłbym bardzo zdziwiony jakby się okazało, ze przez te wszystkie lata wysyłała wszystko drogami, tym bardziej, ze eksport infrastrukturą drogową i kolejowa wzrósł z 330 tyś ton w marcu do ok 2,2 mln ton w czerwcu. Ile z tego było Astarty też ciężko powiedzieć.

Generalnie przy tych wszystkich zawirowaniach nic pewnego nie można stwierdzić, ale ja zakładam, ze będą chcieli jednak przesłać trochę produktów drogą morską skoro lądem nie da rady eksportować wszystkiego w zadowalającym tempie. Trzeba pamiętać o tym, że inne przedsiębiorstwa tez wchodzą tutaj w grę, nie tylko Astarta walczy o miejsce w transporcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,08% 32,15 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.