Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,52%

Re: 1-8/08/2022 Steam Survival Fest z OM

Zgłoś do moderatora
O, jest i nasza sierotka z dziurawymi kieszeniami, z niekoniecznie mocną psychiką. Ja Ci z przyjemnością odpowiem, ale najpierw odpowiedz mi na pytania, które już kilkukrotnie Ci zadałem:

1. Jak oceny DFH (74%) - kiedy będzie poziom 60% o których wszystkich zapewniałeś?
2. Czy widziałeś ESPI o zwrocie kosztów gry po miesiącu? Zarzekałeś się na swoją matkę, że w rok się nie zwróci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,00% 40,10 2022-12-09 12:13:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.