Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,28 zł , zmiana od tamtej pory: 9,94%

Re: 1.5 zl (czyli 12%) dywidendy to ok 7.8 mln zl. W kasie jest ok 11 ml

Zgłoś do moderatora
No proszę, i znowu się kolejny tłumok znalazł który nie wie co to jest polityka dywidendowa tylko myśli że wypłacą tyle ile w zeszłym roku :)
Już nie ma sensu takim matołkom tłumaczyć, lada dzień sami zobaczą że dywidendy nie będzie w tym roku wcale albo będzie kilkadziesiąt groszy.
Tylko nie zapomnij gamoniu wywalić swoich akcji po decyzji o dywidendzie i napisać na forum że cię oszukali :)
Albo napisz do firmy by sobie sobie wypłacili 80 groszy, ale ty chcesz 1,5 zł bo tak przecież było w zeszłym roku :)
Co za błazen.. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULTGAMES 1,95% 15,70 2023-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.