Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: -29,30%

Re: 1/2h - 1mPLN obrotu

Zgłoś do moderatora
To prawda, VIPER i lol mają rację. ObserwatoR to cwana bestia. Można sprawdzić jego wpisy i skorelować to z wykresami na wielu spółkach. Założył spółdzielnię i robią sztuczne wzrosty, które są wcześniej rozreklamowane na wszelakich forach i innych socjal mediach. Tylko jak kończy się popyt to zaczynają wychodzić i zostawiają nas z papierem.
Nabierają nas na szybkie zyski.
Obserwator próbuje sobie wyrobić markę na forach tym, że twierdził, że szykuje się okazja i to jeszcze przed wzrostami i tym skłania większą liczbę inwestorów.
Radzę się zastanowić i wybierać spółki nie patrząc na jego tzw. rekomendacje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,45% 2,22 2021-12-03 16:34:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.