Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 997,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,27%
Nie no rozumiem o co chodzi ale ale nie bardzo mi podchodzi taki sposób gry bo te L musiały by być na bardzo długi termin i szybciej by się seria skończyła. FW na tygodnie trzymania jeszcze jakoś sobie wyobrażam ale nie miesiące. Mieć L i patrzeć jak się rynek cofa 100 pkt. od szczytu i je trzymać ? W międzyczasie S na cofnięcia ok ale możesz wejść i np. 3 razy i na cofnięciu zarobić więcej niż L straci ale można wychodzić szybciej i S nie zarobi na stratę na L. Idea niby fajna ale mi nie podchodzi bo jeszcze gorzej można się w tym zakręcić. Wolę zamknąć pozycję zmienić sposób myślenia i co innego grac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,73% 1 792,00 2022-05-20 17:04:04
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.