Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 995,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,18%
Ja nie bardzo widzę uzasadnienie dla grania przeciwstawnymi pozycjami. Rozumiem ktoś kto gra pozycją np. powyżej 100 szt. to trudno ją obrócić ale w moim przypadku nawet jak gram tą większą ta raczej w przedziale 2-3 punktów zazwyczaj jestem w stanie ją pożegnać. A jeśli gram ze SL to raczej stoi on w rejonie gdzie są duże zlecenia. Raczej wolałbym zamknąć obecną pozycję i nową otworzyć. A już kombinacja na pozycje przeciwstawne na dwóch kontach przy szybkiej grze za duże straty czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,73% 1 792,00 2022-05-20 17:04:04
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.