Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 989,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,79%
Dnia 2021-04-21 o godz. 17:35 jacek303 napisał(a):
> Dnia 2021-04-21 o godz. 14:08 malarz30 napisał(a):
> > takie pytanie mam , moze i głupie ale sie zastanawiam nad taka strategia.
> > Czy zdarzyło wam się grać w przeciwnych kierunkach na dwóch rożnych rachunkach ? Czy to ma sens? czy raczej grozi samobójstwem;)? Przy duzym zapasie na depozyt jesli chodzi w kanale gora dol gora doł można nie miec stratnych pozycji chyba ze wybije poza konsole . Ma to sens?
>
> Można zostawić stratną pozycję ma koniach a skontrować opcjami albo kontraktami na akcje. Doskonale się do tego nadaje np. KGHM. Jak indeks rosnie 1% to Kagieh rośnie 3%, przy spadku jest podobnie. Opcje wygasające w maju mają jeszcze duże premie ale za 2 tygodnie będzie lepiej.

dzieki @jacek303
ogólnie temat zabezpieczenia pozycji jest bardzo interesujacy , zabezpieczenie kontraktu na indeks akcjami lub kontraktami akcyjnymi troche zaczelem czytac na ten temat , są nawet wzory na wyliczenie ilości akcji zabezpieczajacej kontrakty. Nie jest to jescze moj etap ale dla ktogs kto posiada znaczny kapitał strategie oparte na takich zabezpieczeniach sa chyba najlepsze, moze zyski sa mniejsze ale tez ewentualne straty nie uszczuplają mocno kapitau

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 2,34% 1 834,00 2022-05-23 17:03:43
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.