Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 989,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,20%
Dnia 2021-04-21 o godz. 14:08 malarz30 napisał(a):
> takie pytanie mam , moze i głupie ale sie zastanawiam nad taka strategia.
> Czy zdarzyło wam się grać w przeciwnych kierunkach na dwóch rożnych rachunkach ? Czy to ma sens? czy raczej grozi samobójstwem;)? Przy duzym zapasie na depozyt jesli chodzi w kanale gora dol gora doł można nie miec stratnych pozycji chyba ze wybije poza konsole . Ma to sens?

Można zostawić stratną pozycję ma koniach a skontrować opcjami albo kontraktami na akcje. Doskonale się do tego nadaje np. KGHM. Jak indeks rosnie 1% to Kagieh rośnie 3%, przy spadku jest podobnie. Opcje wygasające w maju mają jeszcze duże premie ale za 2 tygodnie będzie lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,17% 1 806,00 2022-05-18 17:04:22
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.