Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,15 zł , zmiana od tamtej pory: -49,70%

Raz jeszcze - PFR

Zgłoś do moderatora
Wypowiedz Pawła Borysa
https://youtu.be/6_te-GmRGBQ?t=814

o Rafako /ważne!!!/

inwestycja średnioterminowa, a dla nich to okres od 2017r . a średnioterminowy to wg żargonu bankierów do 3 lat a powyżej to długoterminowy. Po 20 listopada najpóźniej już nie będą potrzebni bo Jaworzno ruszy i kto spodziewał się ew. fuzji z Polimex ten może być zawiedzony a takie plany w EPK w 2011 miał Wiśniewski. Państwo wspierało GW, wykonawcę bo taka też jest myśl kuzni talentów w PKO BP co możecie o ile jest w sieci usłyszeć na jednej konferencji w Sopocie.

Klasyk by powiedział wprost: mimesis :))))

Hipoteza:

w 2020r gdy Wiśniewski z obligacjami będzie miał największe płatności raczej PKO BP i PFR nie będzie, ten los tych zakładów jest poza strategicznym interesem państwa i dobrze że Pan Paweł jasno powiedział a że wspierać trzeba było Rafako a nie na Ostrołękę to też wyjdzie któregoś dnia jako strata bo niby co ceny i praca wzrost omijały Rafako i SPV w Jaworznie, podobnie w Wilnie a akt. umowy by uzależnić się jak w przypadku Jaworzna od PBG  są raczej niedoszacowane, tj. jak nie zrobi się muzeum na czas, albo stadionu albo tłoczni to nic się wielkiego nie stanie.

Innymi słowy: raczej nikt Rafako a przede wszystkim PBG nie będzie pomagał a te układziki z kościelne :)) oby do wyborów jesiennych.

Puławy to był klucz, bez nich droga wydaje się być prosta....

Decydujcie sami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO -2,17% 1,08 2019-10-18 17:02:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.