Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,57 zł , zmiana od tamtej pory: 6,93%
Ratujcie kasę bo ttu do marca 15. Proponuję Eurocash . Tam teraz lekka korekta już ostatnia. Kurs poprzebijal znacznie wszystkie średnie kroczące. I teraz pozostaje tylko czekać na początek września.
  • Ratuj Autor: ~And123
  • Re: Ratuj Autor: ~Oo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PZU -1,00% 31,62 2022-12-02 17:00:00