Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 808,40%

Raporty finansowe easycall.pl czyli jawne lenistwo

Zgłoś do moderatora
Treść w punkcie "Zwięzła charakterystyka istotnych dokonań lub niepowodzeń Emitenta w I kwartale 2019 roku wraz z opisem najważniejszych czynników i zdarzeń, w szczególności o nietypowym charakterze, mających wpływ na osiągnięte wyniki" od wielu lat pozostaje niezmienna

"Powyższe wyniki finansowe Spółki są efektem już zakończonych przez Emitenta inwestycji w zakresie rozbudowy oraz optymalizacji sieci i punktów styku z innymi operatorami oraz wdrożenia bezpośrednich umów WLR i BSA z Telekomunikacją Polską S.A."
Zmiana z TP S.A w Orange Polska S.A. to rok 2012, w easycall czas stanął w miejscu?

"Na szczególną uwagę inwestorów zasługuje działalność Emitenta w zakresie sprzedaży aplikacji mobilnej dla systemu Android"
Aplikacja mobilna była dostępna bezpłatnie i została wycofana dawno temu

"Emitent w dalszym ciągu rozwija dział sprzedaży poza obszarem województwa mazowieckiego"
Dział sprzedaży to fikcja
  • Raporty finansowe easycall.pl czyli jawne lenistwo Autor: ~NieWartoByło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 50,63% 11,90 2020-12-03 13:12:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.